Check Shirt


Jeszcze niecały miesiąc temu każdy student śmiał się z licealistów wracających do szkoły. Dziś prawie na palcach jednej ręki można odliczyć ile dni, nam studentom pozostało do rozpoczęcia kolejnego roku akademickiego. 
Po powrocie z wakacji spędziłam jeszcze kilka dni w swoim rodzinnym domu, ciesząc się z ostatnich, beztroskich dni. Dziś jestem już we Wrocławiu. W powietrzy czuję tu jesień i czekające na mnie obowiązki. Zaczęłam od uporządkowania szafy, bo jak mówią starsi, kto ma bałagan w szafie, ten ma bałagan w głowie. W szafie porządek już jest, w głowie - jeszcze nie wiem. W efekcie czego, letnie ciuchy schowane są już daleko na dnie szafy.  Za to ciepłe sweterki mam już w zasięgu ręki. 


W między czasie udało mi się także stworzyć dla Was post. Jego zamiarem było przedstawienie zwykłej, ale zarazem funkcjonalnej stylizacji. Dla tych, którzy nie mają pomysłu jak wyglądać dobrze, ale także czuć się komfortowo przez kilka(naście) godzin na uczelni.  Postawiłam na klasykę. Czarne rurki, must have w każdej damskiej szafie. Do tego kraciasta koszula i stylizacja gotowa. Chcąc wstać na pierwsze zajęcia, a jednocześnie pospać kilka minut dłużej, nie mam zazwyczaj czasu na półgodzinne zastanawianie się, co na siebie założyć. Powyższy zestaw sprawdzi się 100% o każdej porze. Dodatkowo zdecydowałam się na najwygodniejsze buty, jakie kiedykolwiek przyszło mi nosić - Nike Roshe Run. Zazwyczaj jestem spóźniona na autobus, więc na poranny jogging idealnie :-)Do całości nie dobrałam żadnej torebki, gdyż jestem na etapie poszukiwania tej jedynej, która spełni wszystkie moje oczekiwania i będzie idealnie nadawała się na uczelnie.A Wy gotowi na nowy rok? 
Trzymajcie się ciepło i korzystajcie z ostatnich, wolnych chwil!

Dominika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz