Tarjeta postal de España


Cześć kochani !
Wiemy, że ostatnio Was trochę zaniedbałyśmy, ale obiecujemy poprawę.
Niedawno z Domi wróciłyśmy z wakacji. I przychodzimy do Was z małą fotorelacją z naszego urlopu.

Wprost z zimnej i deszczowej Polski po 4 godzinach podróży samolotem, wylądowaliśmy w upalnej Hiszpanii. W Fuengirolii zameldowaliśmy się już o 13, dlatego nie chcąc marnować czasu wybraliśmy się na basen. Spędziliśmy tutaj naprawdę super czas, tym bardziej, że cały apartament z basenem był do naszej dyspozycji i mogliśmy zrelaksować się w spokoju. Wróciliśmy w świetnych nastrojach.

Z racji tego,że drugiego dnia było pochmurno wybraliśmy się na zwiedzanie do Mijas. (relacja z tej wycieczki w kolejnym poście).

Trzeciego dnia pogoda się poprawiła i ruszyliśmy nad morze. 

Widoki stąd były naprawdę przepiękne, woda ciepła. Udało nam się spędzić cały dzień na plaży. NA SZCZĘŚCIE. Bo następnego dnia wchodząc do wody spotkała nas przykra niespodzianka. Obie zostałyśmy poparzone przez meduzy, których jak się okazało w morzu było całe mnóstwo.
Żeby nie tracić ani chwili i wykorzystać wakacje w 100%, postanowiliśmy po raz kolejny wybrać się na basen. 
Kolejnego dnia zrobiliśmy sobie małą wycieczkę do Malagi.Hiszpania jest naprawdę cudownym miejscem ! Ma bardzo typową architekturę, którą bardziej pokażemy w jutrzejszym poście. Nie chciałyśmy Was zmęczyć tak wieloma informacjami więc rozłożyłyśmy to na 4 części.
Miasto w którym mieszkaliśmy czyli Fuengirola żyje w dzień i w nocy. Dlatego nawet po całym dniu na plażu czy na basenie, około 22 mogliśmy iść na lody, pizze czy po prostu zobaczyć jak wygląda życie tam. Była to dla nas niesamowita przygoda i odpoczeliśmy w 100%.
A wy lubicie podróżować ? Jaki kraj chcielibyście odwiedzić ?
Buziaki, Julka i Dominika :-*

Julia Gąsior

5 komentarzy:

 1. ile płaciłyście za dom i gdzie znalazłyście taką ofertę?

  OdpowiedzUsuń
 2. starałyście się mówić po hiszpańsku czy tylko po ang?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałyśmy, ale były to pojedyncze słowa,zdania. Jeśli chodziło o dłuższą rozmowę z kimś to głownie angielski.

   Usuń
 3. domi skąd masz te sandałki na obcasie ?

  OdpowiedzUsuń