Zakochaj się w melanO


Hej kochani,
dziś przygotowałam dla Was recenzję absolutnego hitu w dziedzinie biżuterii. 
Pewnie każdej z Was co jakiś czas wpadnie w oko super pierścionek, a jak wiadomo palców u jednej ręki mamy tylko pięć i byłoby to szaleństwo jeśli na każdym widniałby jakiś pierścionek. Ba ! Wyglądałoby to mega dziwacznie. No a jak kupić nowy skoro szkoda nam pozbyć się starego ? Albo ile razy rezygnowałyście z super pierścionka z różowym oczkiem, bo nie będzie do wszystkiego pasował ? Firma melanO znalazła dla nas - kobiet idealne rozwiązanie.


MelanO weszło całkiem niedawno a już skradło serce niejednej kobiety. Co takiego nam oferuje ta firma oprócz atrakcyjnego wyglądu ? 


Jak widzicie na pierwszy rzut oka widać podobieństwo do zwykłego pierścionka ceramicznego. Z bliska jednak troszkę się różni i myślę,że wygląda bardziej korzystnie.
Największą jego różnicą jest jednak funkcja, którą pełni. Otóż melanO oferuję nam wymienne oczko. Możemy je zmieniać kiedy tylko zapragniemy.


Do wyboru w sklepie mamy kilka obrączek : białą, złotą, srebrną oraz czarną. Biała jest troszkę droższa cenowo. 


Następnie spośród ogromnego wyboru możecie wybrać sobie dowolne oczko, a następnie je wkręcić do obrączki. Mój chłopak postawił na neutralny kolor, taki który lubię najbardziej.
Wybór jest naprawdę szeroki. Oczek jest od koloru do wyboru. Są świecące oraz bardziej matowe, okrągłe oraz w kształcie łezki. Obrączki również znajdziecie cieńsze oraz grubsze. Wystarczy,że wpiszecie w google - pierścionki melanO i zobaczycie jak ogromny jest wybór.

Wymienne oczko jest idealnym rozwiązaniem,żeby pierścionek szybko nam się nie znudził, oraz żebyśmy kupując nowy nie musiały wyrzucać starych. Nowe oczko odświeży wygląd i poczujemy się jak byśmy znowu miały na palcu nowy pierścionek. Oczka możemy schować w dowolne miejsce tak aby uniknąć zgubienia.

Myślę również,że jest to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Tak wiem, święta jeszcze daleko, ale może macie urodziny przyjaciółki, mamy, babci czy inną okazję. (tak dla babci również, w zestawie znajdziecie oczka idealne również dla starszych osób). Jeżeli nie macie pomysłu to polecam Wam ten z całego serca. Sama niedawno kupiłam taki mamie i była zachwycona. Teraz ja również doczekałam się go od ukochanego i jestem absolutnie zachwycona ! 
 Jeśli jesteście z Wielunia znajdziecie je tylko w jubilerze "Diament" na ulicy Śląskiej.


Prawda,że są cudowne ?Julia Gąsior

3 komentarze:

  1. Julka zrobisz room tour nowego pokoju? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie jest kompletny :-) brakuje zasłonek, obrazów i kilku dodatków.

    OdpowiedzUsuń
  3. jaki macie rozmiar buta?

    OdpowiedzUsuń