Kto mnie inspiruje? ~ lista najlepszych blogów, kanałów na YouTube ' ie oraz kont na Instagramie
                                                               Dobry wieczór kochani,
nasz cykl niedzielnych postów uległ lekkiemu opóźnieniu,  i tak, zamiast niedzieli jest poniedziałek,  a właściwie prawie wtorek, bo właśnie dobija północ.. W naszym życiu wiele się teraz dzieje, stad też nasza nieobecność tutaj zamiast wzrastać,  z dnia na dzień maleje.. na nic miały się nasze wcześniejsze obietnice,  ale teraz wracamy,  z masą pomysłów dla Was! Ciekawi?

Na pierwszy ogień, jako że padło już na ten temat wiele pytań,  przygotowałam dla Was garstkę inspiracji, składającą się z 3 najciekawszych według mnie blogów, moich ulubionych youtuberek oraz  instagramowych kont, które obserwuję od dawna i z których czerpię inspiracje dla siebie.

                                                          1. http://makelifeeasier.pl/Według mnie,  Kasia Tusk jest numerem 1, najlepsza polską blogerką.  Jej bloga czytam regularnie. Dzięki stworzonemu przez nią oraz jej współautorki cyklu postów,  które pojawiają się w określonych dniach tygodnia blog jest niezwykle przejrzysty. Za każdym razem wracam do niego z chęcią.  Z Kasią Tusk, utożsamiam się w 100%. Styl jej ubierania i życia jest dla mnie inspiracją, a jest posty napawają mnie ogromną motywacją do działania.  


N blogu znaleźć możemy liczne recenzje książek,  przepisy i wiele wiele innych.  


Moim ulubionym cyklem jest "Look of the day". Publikowany w każdą niedzielę.  

Zaraz za nim plasuje się "Last month"...


oraz każdomiesięczne odkrycia i listy umilaczy.  Weronikę Zalazińską znalazłam kiedyś na YouTube ' ie. Kiedy jeszcze prowadziła swój kanał,  była moją najlepszą youtuberką. Niestety zaprzestała swoją działalność tam, ale na szczęście na swoim blogu pojawia się regularnie. 
Uwielbiam czytać co u niej, o jej podróżach,  życiu i spełnieniu życiowym.  
Za każdym razem, kiedy prezentuje swoje Outfity jestem tak samo zakochana, jej stroje zawsze są klasyczne, w stonowanych kolorach, takie jak lubię najbardziej! Jest moja inspiracją!  


 Na ten blog trafiłam przypadkowo niedawno, ale skradł moje serce od razu! Dziewczyna o najpiękniejszych włosach jakie spotkałam sprawiła ze wierze w każde słowo dotyczące jej pielęgnacji,  i marze żeby wprowadzić je w swoje życie.  Dodatkowo naprawdę ciekawie opisuje kosmetyki, które bez problemu możemy dostać w lokalnych, sieciowych drogeriach. Jej recenzje są za każdym razem wiarygodne,  za każdym razem mam też ochotę wykupić całą drogerię kosmetyków,  które zostały polecone przez kosmetyczną hedomistkę.  Jeśli jeszcze nie znacie jej bloga - gorąco polecam!
4.  Love and great shoes

Kanał na YouTube ' ie prowadzony przez dwie przyjaciółki. To jedyny kanał, który śledzę regularnie!  Bardzo często do niego wracam. Mnóstwo pozytywnej energii! Ciekawe makijażowe propozycje, przepiękne stylizacje i ulubiony cykl "haul zakupowy" na jednym kanale!

5.  OOSARAOO

Moje ulubione instagramowe konto. Za każdym razem nie mogę uwierzyć,  że jego autorka ma 31 lat i dwójkę dzieci (!). Przepiękna,  cudowna, zdjęcia naprawdę przyciągają uwagę! Można przeglądać godzinami..

6. JESTEM_KASIA

Polska blogerka, inspirujące chwile jej życia uchwycone w przepięknych zdjęciach.  Można się zatracić! 

7. KAROLINLISA

Jeżeli szukacie inspiracji na zwykłą,  klasyczna stylizacje, tutaj znajdziecie ich mnóstwo! Śpijcie dobrze!
Domi 


Dominika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz