In the pursuit of the perfect smile - white with styleHej kochani!
Jak mija Wam niedzielne popołudnie? 

Mam nadzieję, że mimo pogody pamiętacie o szerokim uśmiechu. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię się uśmiechać. Niestety nasz uśmiech nie zawsze jest taki, o jakim byśmy marzyli. Mimo to, jestem zdania, iż uśmiech jest jedną z wizytówek człowieka, dlatego przywiązuję do niego dużą uwagę i staram się dbać o niego jak najbardziej. 

Dziś przychodzę do Was z nowością, która przyszła do mnie już jakiś czas temu i którą miałam okazję przetestować. Mowa tutaj właśnie o systemie wybielającym White With Style, który za zadanie miał pomóc mi zdobyć swój wymarzony uśmiech! 


Zestaw składał się z:
  • niebieskiej, ledowej lampy
  • strzykawki z żelem wybielającym
  • dwóch nakładek na zęby
  • 3 patyczków

Całość była szczelnie zapakowana w uroczą, różową torebkę z logiem firmy. 
Dodatkowo do wyboru mamy kilka smaków. Ja wybrałam sobie truskawkowy z pośród truskawki, mięty, cynamonu i gumy balonowej. 

Od momentu otrzymania paczuszki byłam niesamowicie ciekawa działania i efektów. Nie ukrywam, że bardzo zależało mi na jak najbielszym uśmiechu, dlatego nie mogłam doczekać się, kiedy pierwszy raz go użyję. 
Nie pomyliłam się, efekty są bardzo zadowalające. Co prawda nie wiem o ile tonów mój uśmiech stał się bielszy bo w całej tej euforii zapomniałam sprawić swojego aktualnego odcieniu zębów.
Mimo wszystko efekt był widoczny już po pierwszym użyciu zestawu.


Jeśli więc długo zastanawialiście się nad kuracją wybielającą, ale ceny zabiegów w gabinetach stomatologicznych zawsze wydawały Wam się zbyt wygórowane, lub nie przepadacie, jak w moim przypadku, za odwiedzaniem tego miejsca i z każdym zębowym problem zwlekacie do ostatniego momentu, ta alternatywa będzie dla Was idealna! 
Śnieżno białe zęby bez wychodzenia z domu, dziecinnie proste użycie i czerpanie przyjemności z takiego zabiegu, który można używać o wybranej porze dnia, w wolnej chwili lub podczas wykonywania innych obowiązków: odrabianie lekcji, nauka do egzaminu, odkurzanie mieszkania czy oglądanie serialu. 

Jeśli mimo to, nie przekonałam Was wystarczająco bardzo mam dla Was niespodziankę!
Z moim kodem zniżkowym "Dominika" możecie otrzymać taki zestaw wybielający za jedyne 28$ (-90% ), który pierwotnie kosztuje 269$.
 Koniecznie zajrzyjcie na stronę www.whitewithstyle.com i zapoznajcie się z cała ofertą. 
Dominika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz