Blue skirt


Hej kochani,
znalazłam chwilkę żeby dodać obiecany post. Sesja zbliża się wielkimi krokami, dlatego nie jesteśmy tutaj tak często jak byśmy tego chciały. 4 czerwca mam ostatni zjazd, a od 18 czerwca zaczynają się egzaminy aż do 2 lipca. Jak wiecie ostatnio miałam problemy ze zdrowiem. Najpierw grypa żołądkowa, a zaraz potem kolejna odma opłucnowa. Przez to narobiłam sobie sporo zaległości na studiach, dlatego muszę teraz mniej czasu chwilowo poświęcić na bloga, a na recenzje czeka wiele produktów i mnóstwo pomysłów na posty. 
Dziś przychodzę do Was ze stylizacją, którą śmiało można zestawić jak ja ze zwykłymi trampkami i iść na spotkanie z przyjaciółką lub postawić na szpilki i wtedy sprawdzi się idealnie na jakąś imprezkę.

Spódniczkę znalazłam jakieś dwa lata temu w SH ale dopiero teraz doczekała się swojego noszenia. Jest z dresowego materiału więc idealnie pasuje do sportowych stylizacji, ale w zestawieniu z eleganckim topem może sprawdzić się również w stylizacji na imprezę urodzinową, komunię itp.
Ja zestawiłam ją z białym topem z TOP SECRET, który pożyczyłam od przyjaciółki (dzięki Darcia :-*). Całość przełamałam trampkami, aby efekt końcowy był bardziej na luzie i żeby sprawdził się na wyjście z przyjaciółką. Torebka również ma parę lat, więc nie mam pojęcia gdzie została kupiona.

Jako dodatek dobrałam cudowny zegarek, który przyszedł do mnie ostatnio od firmy Gino Rossi. 

Biała tarcza, złota bransoletka i złote wskazówki. Mój ulubiony typ ! Możecie go znaleźć na stronie www.ginorossi.org. Dodatkowo moje ukochane pierścionki Melano. Nie wyrosnę z miłości do nich. Dostępne w jubilerze Diament w Wieluniu. Bluzka - Top secret
Spódniczka - Sh
Buty - Converse 
Zegarek - Gino Rossi
Pierścionki- Melano
Okulary - Primark
Torebka - no name

Miłego dnia ! :-)
Julka

Julia Gąsior

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz