Haftowana koszula + Overzisowy sweter | Romwe & Denley.pl


 Proste, klasyczne stylizacje, których bazą są czarne rurki i biało-szare dodatki są u mnie na porządku dziennym. Zdecydowanie najczęściej sięgam po właśnie takie zestawienia.
Białej koszuli szukałam bardzo długo. Najbardziej podobają mi się oversizowe, wręcz w męskim kroju. Tą ze zdjęcia można właśnie tak opisać. Posiada jednak niezwykle kobiecy element, który sprawia, że nie jest zwyczajna, przypominająca te z biurowych dress-codów.   
Mowa tu oczywiście o niezwykle modnym w tym sezonie motywie haftowanych kwiatów.Jest to naprawdę super element, który nadaje niezwykłego charakteru zwykłej stylizacji.
Do koszuli dobrałam gruby, mięsisty, wełniany sweter. Nie wyobrażam sobie bez nich jesieni, są ciepłe i sprawdzają się w każdej stylizacji. Od tych najbardziej eleganckich po sportowe. Jedynym dodatkiem jest tutaj mój ulubiony, klasyczny zegarek, z którym rzadko się rozstaje. Pasuje do każdego elementu mojej szafy.Aby nadać jeszcze większego wyjściowego charakteru na nogi założyłam zamszowe botki na słupku z modnym wiązaniem. Byłam zaskoczona jak wygodne są te buty!KoszulaKlik
Sweter - Denley.pl
Spodnie - Mango 
Buty -Renee.pl
Zegarek - Mockberg 


Miłej niedzieli!


Dominika

7 komentarzy:

 1. Wszystkie elementy Twojej stylówki są piękne, nosiłabym. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. genialnie wyglądasz! zestaw bardzo do mnie przemawia :) koszula i botki to strzał w dziesiątkę !

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialnie! <3 Uwielbiam stylizacje z takimi swetrami! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Combine with a necklace and pink off shoulder dresses makes me feel really good.The reunion went perfectly after that. Thanks for your article wise suggestions and I highly recommend you to try this dress out as well!"

  OdpowiedzUsuń