Przedpremierowo... o marzeniach


Hej kochani, jak Wasza majówka? Pogoda zdecydowanie w tym roku nie dopisała, dlatego ja całkowicie oddałam się domowemu lenistwu. Kto w tym roku też postawił na relaks w domowym zaciszu? 
Nasz weekend majowy właściwie rozpoczęłam już w środę, kiedy to wybraliśmy się do jednego z wrocławskich hoteli celebrować zakończenie mojego roku akademickiego oraz napisanie i oddanie licencjatu. Ogromnie cieszę się, że mam już to za sobą a jedynie zostało mi czekać z niecierpliwością na czerwcową obronę. 

Jako, że wszystko oddałam i zdałam w terminie, teraz mam mnóstwo wolnego czasu. Przychodzę dziś więc do Was z recenzją jednej z książek, która ostatnio wpadła mi w ręce i którą zdecydowanie chcę Wam polecić. "Wszystkie Twoje marzenia" to nowa powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej, najpopularniejszej polskiej autorki new adult. Szczerze mówiąc jest to pierwsza pozycja tej autorki, którą miałam okazję przeczytać, ale zdecydowanie wpisała się w mój gust. Życiowa historia napisana prostym i lekkim językiem, dzięki czemu powieść czyta się jednym tchem i naprawdę szybko. Jest to opowieść o przyjaźni, która przeradza się w większe uczucie. Idealnie sprawdzi się po ciężkim dniu w szkole, pracy czy na uczelni. Stanowi idealne odcięcie się od rzeczywistości, wcielenie w role głównej bohaterki, w sferę jej marzeń i pragnień, w sferę jej często przeidealizowanego i przesłodzonego życia. Powieść, która jednocześnie bawi, ale też wzrusza a jakaś nieznana moc nie pozwala odłożyć jej na półkę przed ostatnią stroną. Książka idealna dla kobiet w każdym w wieku! Bo która z nas nie uwielbia marzyć? Bo czym byłoby życie, gdyby nie marzenia? 

Jeżeli jesteście ciekawi tej pozycji i wierzycie, że marzenia się spełniają już 10 MAJA będzie miała miejsce premiera tej książki. Link do książki: TU


A Wy wierzycie w moc marzeń? 


Przypominam również o poście z recenzjami książek, które Wam polecamy. Link: TUDominika

1 komentarz: