First time in the mountains | Zakopane 2018


Wraz z nadejściem Nowego Roku przychodzę do Was z pierwszym wpisem w 2018, a w nim mała relacja z naszej ostatniej wycieczki do Zakopanego. Był to nie tylko pierwszy wyjazd w tym roku, ale również mój pierwszy wyjazd w góry w moim życiu. Z podekscytowaniem czekałam na niego aż od listopada. Początkowo planowaliśmy wyjazd na Sylwestra, niestety dość późno zaczęliśmy planować nasz wyjazd i nie znaleźliśmy noclegu, który spełniłby nasze oczekiwania, a jeżeli tak to znacznie przekraczał nasze możliwości finansowe. Pozostało nam więc cierpliwie czekać i od razu po Nowym Roku ruszyć w poszukiwaniu zimy. Ostatecznie stwierdziliśmy, że była to dobra decyzja, gdyż dla wyjeżdżających z Zakopanego po Nowym Roku droga powrotna była nie lada wyzwaniem. 
Zatrzymaliśmy się w hotelu Aries położonym w samym sercu Zakopanego, tuż przy Krupówkach. Z ręką na sercu mogę polecić Wam to miejsce. Góralski wystrój wnętrz połączony z elementami nowoczesnymi totalnie mnie urzekł.  Jako, że nie jestem wielką fanką śniegu i zimy, nie mówiąc o sportach zimowych, z wielką przyjemnością korzystałam ze strefy Wellness. 
Nie zabrakło również pieszych wycieczek oraz wjazdu na Gubałówkę. Poniżej prezentuję Wam stylizację, która idealnie sprawdziła się na spotkanie ze śniegiem. Kurtka - ebutik.pl | Spodnie - Mango | Buty - madamrock.pl | Czapka - Primark | Torebka - Michael Kors 


 Do tego na stronie Ebutik trwa teraz totalna wyprzedaż nawet do -88%, gdzie moją kurtkę możecie dostać teraz za 99zł! 


Dominika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz