Oczyszczanie z phFormula


Hej !
Dziś przychodzę do Was z recenzją produktu z wyższej półki.
O tym jak ważne jest codzienne oczyszczanie cery oraz dokładny demakijaż nie muszę mówić. Na pewno jest jednak wiele osób, które wciąż szukają produktu, który spełni ich oczekiwania i przede wszystkim nie będzie podrażniał cery, szybko będzie usuwał makijaż, oczyszczał cerę z zanieczyszczeń, nie szczypał w oczy itp. 
Jeśli więc jeszcze nie znalazłyście takiego produktu to zapraszam do wpisu !

Słowo od producenta: 

EXFO cleanse – mleczko o delikatnym działaniu, oczyszcza i złuszcza, usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Zawiera substancje aktywne, które pomagają w osłabieniu łączeń komórek zrogowaciałych.

Skład:
 
Kwas laktobionowy, Rooibos extract, Witamina B5, Mocznik

Moja opinia:

Jest to bardzo profesjonalny produkt i niewątpliwie najdroższy jaki miałam w swoich rękach jeśli chodzi o demakijaż twarzy. Byłam więc ogromnie ciekawa co kryje się za taką ceną.
Przede wszystkim nie ma mowy o szczypiących oczach, a z tym u mnie był największy problem. Makijaż oczu rozpuszcza się przy przyłożeniu wacika i nie musimy trzeć i niepotrzebnie podrażniać skóry. Mleczko świetnie sobie radzi nawet z makijażem wodoodpornym.

Efekt ? Pięknie oczyszczona, promienna i jędrna skóra. 
Za taką ceną niewątpliwie kryje się jakość produktu. Makijaż zmywamy w ekspresowym tempie i dodatkowo skóra nie jest przesuszona jak przy innych mleczkach do demakijażu ani za mocno nawilżona jak przy olejkach jeśli ktoś nie lubi.

Produkt znajdziecie tutaj - KLIK. Ale zachęcam Was do przejrzenia całego asortymentu Topestetic. Ja się jeszcze nigdy nie zawiodłam ! Wszystkie perełki znajdziecie na www.topestetic.pl


Julia Gąsior

1 komentarz: