Bump Style: Joggersy Granatovo


Black Friday'owe szaleństwo w pełni. Nie bez powodu zwlekałam więc z tą stylizacją aż tydzień, wiedziałam, że wiele marek szykuje dla nas super promocje, dzięki czemu będziecie mogli dostać wiele produktów w obniżonych cenach. W dzisiejszej stylizacji królują zdecydowanie dresy. Nigdy nie spodziewałam się, że dodam na bloga tak prostą stylizację, ale od kiedy brzuszek z dnia na dzień się powiększa to właśnie ciążowe joggers'y są dla mnie wybawieniem! Uważam również, że można zestawić je na tyle sposobów, że sprawdzą się zarówno w wyjściowej stylizacji, jak i jako najwygodniejsze spodnie w domu. 
To druga stylizacja z serii Bump Style, w której potwierdzam tezę, że w ciąży warto zainwestować w ciuchy ciążowe. Pod warunkiem, że sprawdzą się zarówno w ciąży, jak i po ciąży. A uwierzcie mi na słowo, że te spodnie będą służyć naprawdę długo! Są wykonane z naprawdę dobrej jakości materiału, w klasycznym kolorze i nie posiadają typowo ciążowego pasa na brzuchu a jedynie lekka gumkę w pasie, dzięki czemu wyglądają na typowe spodnie na codzień! 

Ponadto tylko dzisiaj dostaniecie je za 131zł zamiast 219zł! 
Znajdziecie je TUTAJ

Kurtka - Kurtki NA-KD |  Sweter dollyglamshop.com | Śniegowce - MadamRock |
Torebka - Michael Kors


Ponadto w NA-KD z okazji Black Week na wszystkie kurtki dostaniecie -40% a na pozostałe produkty - 30%. 
W DollyGlamShop natomiast wszystkie swetry dostaniecie -35%, okrycia wierzchnie - 40%, sukienki -25% oraz -10% na cała zakładkę SALE! 


Upolowaliście coś na Black Friday?


Dominika

1 komentarz:

  1. Najwspanialszy, zmysłowy widok to tak piękna, elegancka, dokonale ubrana kobieta w ciąży, dokładnie jak Pani.

    OdpowiedzUsuń