Taste of summer | NA-KD


Ostatnio, kiedy pogoda jeszcze bardziej nas rozpieszczała niż teraz, naszą tradycją stały się późne, popołudniowe spacery, które idealnie wyciszały Milę przed snem. Grzechem byłoby nie skorzystać z tej cudownej czerwcowej pogody i nie wykorzystać jej w 100%. Mila coraz bardziej interesuje się otaczającym ją światem i postanawia spróbować wszystkiego, co znajdzie się w zasięgu jej małych rączek. Uwielbiam pokazywać jej nowe rzeczy i miejsca dlatego pewnego dnia postanowiłyśmy zmienić miejsce spaceru i wybrać się do niedalekiej wioski i zaczerpnąć sielskiego klimatu. Stałam się ostatnio ogromną fanką natury. Wybrałam więc dla nas lniane sukienki, które idealnie komponują się z otaczającym nas krajobrazem. Kremową, delikatną na pozór sukienkę z lnem w składzie przełamałam nieco motywem zwierzęcym na butach oraz chustce we włosach. Co sądzicie o takich zestawieniach?

Moja sukienka - Sukienki NA-KD | Pasek - H&M | Buty - Footway | Chustka do włosów - Primark

Sukienka Mili - MayuMay.pl | Opaska - Butterfly.pl | Wózek - Chicco Miłego dnia!

Dominika

2 komentarze:

  1. Ta pora roku, podobnie jak zima, jest bardzo skrajna. Albo się ją uwielbia, albo pała do niej nienawiścią. Wszystko przez to, że to właśnie wtedy zazwyczaj występują największe upały. Nie każdemu one przypadają do gustu.
    Sama równiez nie przepadam za upałami ale o wiele bardizej wolę je od śniegu ( jestem zmarźluchem z natury tak wieć zdecydowanie bardziej wole cieplejsze dni).

    Obecnie na dworze jest 25 stopni u mnie tak wiec pogoda jest idealna!

    OdpowiedzUsuń