Nasz nowy dom | DESENIO


Minęło 5 miesięcy odkąd wprowadziliśmy się do naszego nowego domu, ale właściwie remont ciągle trwa. Robimy wszystko etapami i dodatki zostawiliśmy na koniec. Bardzo szybko jednak zaczęło nam ich brakować, a dom wydawał się pusty więc zaczęliśmy kupować stopniowo dywan, świeczki, ozdoby, szafki i ... plakaty. Ich brakowało zdecydowanie najbardziej. Przy 180m i białych ścianach było naprawdę pusto, a plakaty sprawiły, że dom stał się przytulny. Moim wyborem były plakaty od firmy Desenio.
Znacie ? Jeśli nie to zapraszam Was do małej prezentacji.


Wspólnie z marką Desenio, podjęliśmy się współpracy aby zaaranżować nasze wnętrza.
Firma Desenio ma w swojej ofercie przepiękne plakaty. Ja zamówiłam wszystko prawie w jednym klimacie, bo tak lubię, ale tak naprawdę znajdziecie coś dla siebie w każdej tematyce. Na początek zapraszam Was na ich stronę
. Jeśli chcecie zobaczyć cały asortyment kliknijcie w PLAKATY.
Jeśli znajdziecie coś dla siebie to mam dla Was dobrą wiadomość. Z kodem: "JULIAGASIOR" otrzymacie aż 30% zniżki na plakaty* w Desenio. Kod ważny jest do 20.04.

* Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane

Bardzo lubię plakaty w stylu Line Art, abstrakcyjne, minimalistyczne i na takie właśnie postawiłam. Zamówiłam ich naprawdę sporo więc bardzo chętnie pokażę Wam jak się prezentują.
Często dostaję od Was pytania czy pokażę pomieszczenia w domu i uwierzcie, że bardzo bym chciała, ale chyba nie zrobię tego dopóki wszystko nie będzie dopięte na ostatni guzik. Jedynym z takich skończonych pomieszczeń jest salon (no prawie) poza tym, że musimy pomalować górne belki. Ale tutaj możecie zobaczyć jego skrawek.
Jeśli chodzi o plakaty do salonu to postawiłam na dwa duże, które dopełniły przestrzeń nad stołem jadalnym. Bardzo podobała mi się ich grafika i od razu wiedziałam, że salon będzie dla nich dobrym miejscem. Jeśli chcecie je zobaczyć na stronie to wystarczy kliknąć: STOCKHOLM GALLERY i ABSTRACT FIGURES. Jeśli chodzi o wielkość to moje są w rozmiarze 50x70
Oprócz salonu plakaty znalazły się również w sypialni i pokoju dziennym na górze. Brakuje nam jeszcze w holu, pokoju gościnnym, ale tam jeszcze trwają remonty. Tutaj możecie zobaczyć całą zamówioną kolekcje zanim plakaty trafiły na ścianę.


 
 
 

Tutaj moje małe miejsce dowodzenia. Brakuje jeszcze krzesełka bo jest w trakcie malowania i wypełnienia ściany (szukam inspiracji) oraz paru innych elementów. Niewątpliwie jednak plakat od Desenio ożywił to miejsce i baaardzo go lubię. Jeśli Wam również się podoba to podaję Wam do niego link: BOLD LINES NO2. Mój jest w rozmiarze 21x30.Dla tej komody będziemy musieli znaleźć nowe miejsce, bo już w weekend stanie tutaj łóżeczko dla maluszka. Więc tak jak widzicie - ciągłe remonty i zmiany :-)
Ale uwielbiam to połączenie wszystkich dodatków. Plakat znajdziecie w tym linku: DESSIN D'UNE FEMME NO1. Jest w rozmiarze 21x30.


 

 

Ta ściana, aż się prosi o kolejne plakaty. DESENIO niedługo wrócę z kolejnym zamówieniem :-)W sypialni również będzie tego więcej. Nad łóżkiem mamy sporą ścianę i zdecydowanie czeka na kolejne plakaty.
Te ze zdjęcia znajdziecie tutaj: ABSTRACT FIGURES NO1 i ABSTRACT FIGURES NO2. Są w rozmiarze 30x40.

Wszystkie pozostałe plakaty znajdziecie tutaj:

* SIMPLE LINES NO1

* ANTIBES 

TEXTURE LINE HANDS
 

Oraz dwa plakaty dla maluszka, które mieliście okazje zobaczyć już na instagramie:

* FLYING FOX 

* YOUNG DEER

Julia Gąsior

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz