Nosiboo Pro | Aspirator elektryczny

 

Z racji tego, że mamy jesień postanowiłam zaprezentować Wam produkt, który idealnie sprawdzi się dla maluszków w przypadku zatkanego noska.
Jest to na pewno najbardziej uroczy aspirator elektryczny jaki widzieliście !
Zapraszam do lektury.ASPIRATOR ELEKTRYCZNY NOSIBOO PRO

 

Słowo od producenta:

"Aspirator dla dzieci Nosiboo Pro jest najwyższej jakości sprzętem medycznym przeznaczonym również do użytku indywidualnego. Urządzenie posiada opatentowaną głowicę Colibri, całkowicie zatrzymującą w sobie wydzielinę z nosa bez przekazywania jej wzdłuż pompy do wnętrza urządzenia.

Głowica aspiratora Nosiboo Pro jest jedynym elementem wymagającym ze strony rodzica pielęgnacji po zabiegu, jej obudowa łatwo się rozkłada, a wnętrze jest w pełni dostępne. Cała konstrukcja aspiratora została wykonana z materiałów całkowicie oczyszczonych i wolnych od szkodliwych substancji - przeszła najsurowsze obecnie testy na zawartość substancji szkodliwych dla organizmu człowieka.

Nosiboo to produkty pochodzenia europejskiego, są wytwarzane i konstruowane na Węgrzech.

Projekt wzorniczy Nosiboo Pro został opracowany z zespołem lekarzy otolaryngologów, aby konstrukcja była zgodna ze sztuką i możliwie najlepiej sprawdzała się podczas codziennych zabiegów. Doskonałe spasowanie elementów wewnętrznych urządzenia pozwoliło na zastosowanie silnika o optymalnej mocy, turbina utrzymuje stałą siłę ssania, która jest całkowicie bezpieczna dla śluzówki nosa i zatok dziecka. Dzieci nie zawsze świadome są, że zabieg ma na celu ich dobro, dlatego forma zewnętrzna aspiratora została nakreślona w taki sposób, aby urządzenie miało "uroczy" charakter.

Cechą charakterystyczna aspiratorów Nosiboo jest ich moc oraz siła ssania w głowicy. 

Wydajność aspiratora Nosiboo Pro, której średnia wartość (przepływu powietrza przez przewód) wynosi 0,8 litra na sekundę, jest tym parametrem, które ma decydujące znaczenie i świadczy o realnej jakości urządzenia.

Aspirator Nosiboo Pro został zwycięzcą najważniejszej na świecie nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Red Dot Design w kategorii urządzenia medyczne. "
Moja opinia:

Z dostępnych kolorów: zielony, niebieski, różowy wybraliśmy dla synka niebieski.
Na szczęście nie musieliśmy go testować jeszcze w trakcie przeziębienia ale bardzo przydał nam się po wyjściu ze szpitala przy walce z sapką i zatkanym noskiem.
Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że przyda nam się aż tak bardzo w sezonie poza grypowym.
Wizja użycia prawdziwego, GŁOŚNEGO odkurzacza mocno mnie przerażała. Mnie jako mamę, a domyślam się jak bardzo może przerazić takiego maluszka.
Aspirator ustny natomiast z przyczyn zdrowotnych u mnie odpadał, a myślę, że przy mocnym katarku też jego jakość jest wątpliwa. 

Nosiboo Pro uwielbiam przede wszystkim za uroczy design, który na pewno przekona niejedno dziecko. Wygląd misia sprawi, że wcale nie będzie to przez dziecko znienawidzona czynność. 

Nasz Natan jest jeszcze malutki, a sama jestem w szoku jak bardzo lubi ten nasz rodzaj pielęgnacji. Urządzenie nie jest głośne więc wcale się go nie boi, nie ucieka główką, wręcz przeciwnie. Jest to jedna z jego ulubionych czynności. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że często nas ratuje kiedy mały się denerwuje, bo np. mleko grzeje się za długo ( 1 minuta to cała wieczność dla głodnego brzuszka, która mama to zna?) - wtedy wystarczy uruchomić aspirator i mały jest gotowy do czyszczenia noska :)

 


Kolejnym atutem jest dla mnie możliwość regulacji siły ssania. Innej siły użyjemy w przypadku zwykłego czyszczenia noska a innej w przypadku przeziębienia. A właściwie każde przeziębienie jest inne i katar ma różne etapy. W tym przypadku spokojnie możemy sobie dostosować siłę ssania do dziecka oraz gęstości wydzieliny. Maksymalna moc ssania została określona przez otolaryngologów, by zagwarantować, że absolutnie żadna krzywda maluszkowi się nie stanie nawet w przypadku niewłaściwego użytkowania urządzenia. 


Podsumowując - jest to według nas bardzo potrzebny i wart uwagi przedmiot. Warto się nad nim mocno zastanowić przy kompletowaniu wyprawki. Uratuje niejeden biedny nosek :)
Może być również świetnym pomysłem na Baby Shower. Często nie wiemy co się maluszkowi przyda, czy uda nam się wpasować w gust mamy, a w tym przypadku gwarantuję, że i mama i maluszek będą zadowoleni :)

Więcej o produktach Nosiboo możecie przeczytać TUTAJ.

Co myślicie o takich urządzeniach ? A może kogoś namówiłam do zakupu ? :)


Julia Gąsior

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz