O nas

Poznałyśmy się w pierwszej liceum, ale nie przypadłyśmy sobie początkowo do gustu. Od tej pory nie oceniamy niczego pod względem pierwszego wrażenia. Od około 8 lat nie było praktycznie dnia abyśmy nie wymieniły ze sobą żadnego SMS. Wiemy o sobie wszystko i chyba nie ma rzeczy w której diametralnie byśmy się różniły. Chyba, że kierunkiem studiów, bo mimo, że w liceum marzyłyśmy o psychologii a następnie wspólnie z niej zrezygnowałyśmy i poszłyśmy na filologię to życie potoczyło się inaczej i jesteśmy dziś na dwóch różnych drogach. 


Dominika - studentka filologii angielskiej. Niekoniecznie lubi swój kierunek, ale rzadko kiedy się poddaje. Ma plany aby być managerką do spraw Social Mediów. Dużo czasu spędza w samolocie w podróży między Polską a Hiszpanią, a to wszystko za sprawą miłości, która trwa już 5lat. Rzadko kiedy daje drugą szansę.

Julka - Studentka pedagogiki, chociaż wcześniej miała okazję studiować filologię angielską oraz hiszpańską. Nie lubi tkwić w czymś co ją unieszczęśliwia stąd nagła zmiana kierunku. Pedagog Specjalny, pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością choć aktualnie przygotowuje się do roli mamy. Absolutna miłośniczka zwierząt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz